Reference

Děkuji společnosti Profipodklady za skvělou spolupráci. Jako matka, která má dvě malé děti, je zaměstnaná a  byla jsem nucena dodělat si školu, jsem ocenila pomoc, která mi ušetřila mnoho času, který jsem mohla věnovat zejména rodině.

Milada, 10.3.2018

 

Mockrát děkuji za neocenitelnou pomoc, díky které jsem i přes dlouhodobé onemocnění včas dokončil a úspěšně obhájil svoji bakalářskou práci.

Petr, 8.2.2018

 

Já už to mám úspěšně vše za sebou! Ještě jednou díky. Podklady pro obě mé práce (bakalářskou i diplomovou) byly vždy včas nachystány na profi úrovni a já je mohla zapracovat do svých prací.

Jaroslav, 14.12.2017

 

I přes počáteční zmatky při tvorbě podkladů musím poděkovat za úspěšné dokončení požadované práce. Původní zpracovatel mým požadavkům plně nevyhověl, ale nebyl problém přejít k druhému, který mi již ve všem vyhověl a zdárně jsme práci dokončili.

Karin, 15.08.2017

 

Spolupráce s agenturou mi plně vyhovovala, vzhledem ke své preciznosti jsem často práci připomínkovala, vždy bylo vše plně a včas opraveno. i proto jsem se na Profipodklady obrátila již několikrát.

klientka, 12.6.2017

 

Agentuře jsem zpočátku moc nedůvěřovala, ale díky zpracování na více částí, jsem práci měl vždy plně pod kontrolou a po úvodní ukázce jsem již neměl problém zadat celý požadavek na podklady. Děkuji mnohokrát.

Barbara, 10.5.2017

 

Profesionální přístup jsem předpokládal, ovšem rychlost komunikace, ochotu zpracovatele a celkově skvělý přístup mne velmi mile překvapil. Budu-li v budoucnu potřebovat, určitě se na Profipodklady opět rád obrátím.

David, 5.3.2017

 

Celkově hodnotím spolupráci jako velmi dobrou, byť se v mé práci vyskytly komplikace. Jakožto nezkušená jsem nevěděla, že při nevyhovujícím zpracovateli se stačí ozvat adminovi a bude vyměněn. Dostala jsem se tak do obrovského časového presu, ovšem schopnost agentury zajisti nápravu, mě naprosto šokovala. Během 14 dnů dokázala druhá zpracovatelka komplet práci přepracovat, doplnit chybějící data a ještě mi připravit skvělou prezentaci k obhajobě. Děkuji moc.

Ingrid, 2.2.2017